фото Бизниспро

Дали денес треба да се побрза до менувачница – Курсна листа за 27.02.2024

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 26.02.2024 која се применува од 00:00 часот на 27.02.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа:

Можеби ќе ве интересира...

Забележителен раст на приходите, инвестициите и добивката на Реплек во првиот квартал од 2024 година

BiznisPRO

Од среда поскапува храната, маслото за јадење за 7 денари

BiznisPRO

Убава вест: Почна исплатата на повратокот на данок преку проектот “Мој ДДВ”

BiznisPRO