Колку чини доларот, а колку еврото – Курсна листа за 29. февруари 2024

Biznispro ја објавува најновата курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 28.02.2024 која се применува од 00:00 часот на 29.02.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Можеби ќе ве интересира...

Дали треба денес да се посети менувачница? Курсна листа за 20 март 2024

BiznisPRO

Соработка ССК и „Генерали Инвестментс“: Како вашите пари да работат за вас

BiznisPRO

Делова-Јолевска од Народната банка: Штедењето во денари е безбедно и исплатливо

BiznisPRO