Курсна листа за 7.02.2024 – Колку чини еврото, а колку денарот?

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија

формирана на 06.02.2024 која се применува од 00:00 часот на 07.02.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Можеби ќе ве интересира...

Божиќни донации од НЛБ Банка: Под мотото „Свет полн со добрина е свет полн со можности“

BiznisPRO

Вицегувернерката Митреска за „Блумберг Адриа“: Меѓународните финансиски организации ја оценија монетарната политика како навремена и соодветна

BiznisPRO

Промени во Управниот одбор на Шпаркасе Банка АД Скопје

BiznisPRO