„Биди во акција со секоја трансакција“ – Наградна игра со Mastercard од Комерцијална банка за главна награда од 1.000.000 денари

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари!

Корисниците на Mastercard дебитните и кредитните картички на Комерцијална банка со секоја трансакција од 6 декември 2023 до 10 јануари 2024 година учествуваат во наградната игра и стануваат потенцијален добитник на вредни награди.

Празничната магија дефинитивно станува волшебна со наградната игра „Биди во акција со секоја трансакција“ на Комерцијална банка затоа што со секоја трансакција со Mastercard или Maestro, извршена со картичка, телефон или смарт часовник, корисникот има поголеми шанси да добие 1.000.000 денари.

Покрај главната парична награда доделуваме и:

  • 5 мобилни телефони – Samsung Galaxy Z Flip
  • 5 смарт часовници – GPS WATCH GARMIN Fenix 7 Silver Graphite
  • 10 електрични тротинети – Segway Ninebot F25E II
  • 100 подарок – картички во вредност од 3.000 денари

Колку повеќе плаќања – толку повеќе шанси за награда.

Добитниците ќе бидат извлечени на 17.01.2024 година.

Сите детали и Правилата за наградната игра се достапни на следниот линк.

Можеби ќе ве интересира...

Добра вест: Ново поевтинување на горивата во Македонија, ова се новите цени

BiznisPRO

Дизелот поевтинува – Ова се новите цени на горивата

BiznisPRO

Бежовска: Инфлацијата почна да се намалува, очекувам да биде едноцифрена

BiznisPRO