Дали денес треба да се посети менувачница? – Курсна листа за 7-ми јуни

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 06.06.2024 која се применува од 00:00 часот на 07.06.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа

Можеби ќе ве интересира...

За еден долар за барел: Пад на цените на нафтата, инвеститорите претпазливи

BiznisPRO

Цените на лебот, млекото, месото паѓаат – Владините мерки даваат резултати, инспекциите на готовс за решавање на “воените профитери”

BiznisPRO

ЕКСПЛОЗИВЕН РАСТ НА БИТКОИН: Најпопуларната крипто валута „скокна“ за 12,49 отсто, вредност над 32.000 евра

BiznisPRO