фото Бизниспро

Девизен курс за 8-ми март

Колку чини доларот, колку еврото, а колку останатите валути денес.

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 07.03.2024 која се применува од 00:00 часот на 08.03.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Можеби ќе ве интересира...

Лидл бара работници низ Македонија

BiznisPRO

Авионите ќе летаат без стјуардеси?

BiznisPRO

Внимавајте: Зa една година измамени 43 граѓани со брзи кредити

BiznisPRO