Колку чини доларот, а колку еврото – Курсна листа за 6.6.2024

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 05.06.2024 која се применува од 00:00 часот на 06.06.2024 година до почетокот на важење на новата Курсна листа:

Можеби ќе ве интересира...

Комерцијална банка со историски резултати незабележани во македонската банкарска историја – рекорден профит!

BiznisPRO

Ќе легнат ли пари кај пензионерите до Нова година? – Помошта која ја најави владата би можела да стигне и порано

BiznisPRO

Пензионерите проверете ги сметките: Пензијата за февруари е исплатена

BiznisPRO