Неограничени разговори и повеќе интернет со новата промотивна понуда од МТЕЛ

Уживајте опуштено во долги телефонски разговори или во повеќе интернет со новата промотивна понуда на дополнителни припејд тарифи од МТЕЛ.
Изберете помеѓу xtraTALK M со вклучени неограничени минути и СМС кон сите мрежи и 2 GB интернет со важност од 30 дена или xtraNEТ S со 3 GB интернет со важност од 7 дена.

Промотивниот период трае до 1 септември. Повеќе информации за понудите од МТЕЛ најдете на mtel.mk, во продажните салони и мрежата на овластени партнери низ државата или на телефонскиот број 15 010.

Можеби ќе ве интересира...

Состојба на крипто берзите: Биткоинот стабилен на 26.870 евра

BiznisPRO

Толку многу вино што не знаат што да прават со него: Ќе ги уништат лозите

BiznisPRO

Дали пелетите слабо се трошат? Паднаа и до 220 денари по вреќа – Дали и оваа зима ќе се грееме со клими?

BiznisPRO