+ВО ФОКУСОТМакедонија

Ново значително поевтинување на горивата

BiznisPRO
Малопродажната цена на ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) се намалува за 2,50 ден/лит. Малопродажната цена на Екстра лесното масло за домаќинство на (ЕЛ-1) се намалува за 2,00...