бензин

Archive

Нова цена на горивата

Утре регулаторната комисија за енергетика стандардно како и секој понеделник ќе ја објави новата цена
Прочитај повеќе

Лоша вест: Поскапуваат горивата за 3 денари од литар, ова се новите цени кои ќе важат од полноќ

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која
Прочитај повеќе