фото Бизниспро

(ВИДЕО) За 38.000 евра 72 квадрати ЧИСТ ЛУКСУЗ: Овој стан се продава и не е далеку од нас

На интернет се појави видео на кое за многумина е прикажан стан од соништата, по цена од 38.000 евра. Она што на сите им „падна“ е како всушност изгледа оваа оаза на мирот.

Веќе на влезот има луксузна дневна соба, која е опремена со нов мебел во зелени и бели нијанси. Над него се протега погледот кон морето.

Има и катче каде што има кујнска маса, додека останатото не е прикажано, но сигурно е дека удобноста не недостасува во ниту една просторија.

Инаку, станот се наоѓа во Албанија, Валона и се простира на 72 метри квадратни, додека цената е само 38.000 евра

.

Можеби ќе ве интересира...

Бразилските здравствени инспектори кои го надгледуваат месото протестираат против условите за работа

BiznisPRO

Цената на златото расте

BiznisPRO

Нова цена на горивата

BiznisPRO